Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek van Dr Martens bakancsa?...

Kinek van Dr Martens bakancsa? Egy lánynak nagyon fiús egy ilyen bakancs?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

10-es!

Az a gond ha egy fiu vesz fel a megszokottol eltero ruhat,pont azert,hogy egyenisege legyen,azt mindjart leb..zizzak!

De persze nem ez a helyzet a pitcsaknal!

Miert is?

2014. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebben igazat adok neked, sokkal elfogadottabb egy nőt férfi ruhákban látni, mint fordítva. De én nem vetem meg a férfiakat se, akármilyen az ízlésük, tőlem járkálhat magassarkúban akárki, én nem vetem meg. Csupán a férfi ruháknak hogy is mondjam, hasonlóbb a szabása egy laza nőihez, valami ilyesmi lehet az oka, hogy az elfogadottabb.


A pitcsáknál meg, ha már így a feminizmusról csevegünk, az a helyzet, hogy bár bevallom, sokat javult a helyzet az elvárásokkal szemben, még mindig vannak "menj vissza a könyhába" viccek, még mindig leszólják a nőket, mert túl k-rvásak, nem elég nőiesek vagy éppen nem az adott férfi ízlésének megfelelően öltözködnek. Te jösz azzal, hogy ha a nőknek kikérem, hogy hadd hordjanak bakancsot, akkor a férfiak miért nem hordhatnak magassarkút. Erre azt látod megoldásnak, hogy mindenki maradjon a szabályoknál, amik hülyeségek, nem azt, hogy sz-rjuk le, miben van a másik, amíg az nem okoz konkrét problémát nekünk?

2014. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

En csak a nok altal szajkozott egyenjogusagukkal vagyok gondban,ami egy kicsit egyoldalu lassuk be!

Valahogy az o malmukra hajtja a vizet!

Amit nekik lehet,nekunk nem?

Nyilvan van magyarazat,hogy miert vesz fel egy no fiu ruhat es miert egy fiu noit!

Itt csak az a gond,hogy a csajokat tamogatjak ebben afiukat nem!

Hol ott ha megnezzuk itt a javaresze hozzaszolo nyugat b..zi,de a hozzaallasuk meg konzervativ!

Nyugaton a fiukat azert nem szoljak ugy le mint nalunk...

2014. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Igen, sok feminista nézetei kezdenek átmenni matriarchálisba. De a feminizmus nem a nőkről szól, hanem az egyenjogúságról, csak ugyanannyit akarunk, mint a férfiak. Nem nőuralat kérünk, nem is azt, hogy azt megengedjék nekünk mint a férfiaknak (mondjuk állva pisilés az utcán vagy ugyanakkora esély a katonaságra bejutásnál), azt szeretnénk, hogy ne induljunk sehol kevesebbel amiatt, ami a lábunk között van.

A mi malmunkra hajtja a vizet, amíg ki nem egyenlítődik. Amit a férfiaknak lehet, azt nekünk nem?

"A csajokat támogatják ebben"... Hát te nem úgy tűntél, hogy támogatod ebben a csajokat, amikor kijelentetted, hogy egy ilyen teremtés soha senkinek nem kéne. De igen, egy előítélet nélküli ember támogatja mind a fiúkat és al ányokat, hogy önmaguk legyenek.

Ez meg Magyarország, de azért jobban járunk mint Texas vagy éppen Oroszország.

2014. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!