Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mostani...

Mi a véleményetek a mostani divatvilágról?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni mit gondoltok róla :)

2014. jan. 25. 17:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Valaki segítsen! :)


1.Szerinted jó ha egy embernek van egyénisége? És miért jó/rossz?



2.Te felvennél rózsaszínt pirossal. és miért igen/nem?



3.Nyáron szoknyát vagy nadrágot hordasz? És miért szoknyát/nadrágot?

2014. jan. 25. 17:59
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Én úgy vagyok vele mindenki azt hord amit akar. Engem igazából nem zavar ki hogy néz ki, lehet rocker, swag, páwa vagy átlagos. Nekem inkább az általános viselkedésükről van véleményem, pl ezek a langyipetik ahogy járják a plázákat állandóan és picsognak... vagy ezek a rajgyerekek akik szüleinek van pénzük és ezzel próbálnak meg érvényesülni a világban, vagy az átlagos ember aki fikázza azokat akik esetleg kapnak egy márkás cipőt vagy akármi.

Mindenki azt hord amit akar és amit akar csak ezzel rendszerint a belsőjüket fejezik ki.

2014. jan. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok:

1.Szerinted jó ha egy embernek van egyénisége? És miért jó/rossz?

Igazából valamennyi egyénisége mindenkinek van. Nincs két egyforma ember.


2.Te felvennél rózsaszínt pirossal. és miért igen/nem?

Nem, mert egyrészt nem szeretem a pirosat (nincs is piros ruhám) másrészt szerintem nem is illenek össze

3.Nyáron szoknyát vagy nadrágot hordasz? És miért szoknyát/nadrágot?

Nyáron jobban szeretem a nadrágot, viszont egész télen szoknyát hordok mert szeretem a harisnyát, így mivel felvehetek egy miniszoknyát akkor sem érzem,hogy olyan meztelen lennék mert van rajtam harisnya.

2014. jan. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2014. jan. 25. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:

A divatvilág nem sokat változott az utóbbi pár évtizedben.

A kifutókon viselhetetlen extrém divatot teremtenek, amit a kisebb divatházak, üzletek alakítanak át a közönség által is hordhatóra.


A divat követéséről pedig... az cselekszik jól, aki csak annyit adaptál a saját ruhatárába belőle, ami az ő alkatához, stílusához passzol. Így lehet egyénien divatos valaki, nem pedig "tucat". -> Ez kb. az első kérdésedre a válaszom.


A másodikra: nem, a piros rózsaszínnel nem tetszik, viszont a burgundi bizonyos árnyalataival egészen jól megy.

A képek között van jó és kevésbé jó példa is:

[link]


3) Is-is. Talán több nadrágot, bár a szoknyát kellemesebb viseletnek találom nyáron, de én is úgy vagyok, mint az előző válaszoló, hogy "nem szeretek még véletlenül se villantani" és ősszel-télen egy vastag harisnyával hordva a szoknyát, erre sokkal kevesebb az esélyem, és ezért akkor bátrabban hordom.

2014. jan. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. Jó ha az embernek van egyénisége, de ez nem feltétlen az öltözködésén fog meglátszódni. Mostanában sokan elfelejtik, hogy az egyediség, és az egyéniség belül kezdődik, és maximum kivetülhet az illető külsejére is.

2. Felvennék, örültem mikor "hivatalosan" is divatba jött ez a színkombináció, szerintem tök jól tud kinézni. [link]

3. Utálom a szoknyát, szóval szinte csak nadrágot hordok.

2014. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!