Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A férfiak tényleg a tanga...

A férfiak tényleg a tanga bugyit tartják a legszexisebbnek? A "hagyományos" gáz?

Figyelt kérdés
2007. okt. 10. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már miért lenne így! Azt hordjad ami neked kényelmes és keress magadnak egy olyan férfit, aki úgy fogad el, ahogy vagy! Persze nyilván szexibb, meg izgatóbb, hiszen minél kevesebb van eltakarva, annál izgatóbb:D.
2007. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz! Én például ha nagyon hideg van, alváshoz igyekszem elővenni a lehető legnagyobb fehérneműmet, hogy minél nagyobb felületet takarjon el a popsimból, hiszen hihetetlenül fagyos vagyok! =o) De természetesen ez nem azt jelenti, hogy tele van ilyennel a fiókom... Meg persze olyan is van, aki nem bírja elviselni a tangát, hiszen kényelmetlenebb, mint a hagyományos bugyi (bevág, szorít...). Azt hordd, amelyikben jól érzed magad, és azért szeressenek, aki vagy, és ne a fehérneműdből ítéljenek meg!
2007. okt. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!az én férjem imádja a tangát(rajtam)de télen idegbajt kap ha nem veszek fel "rendes"bugyit mert azt mondja befagy a fenekem.:)Vannak nagyon szép nem tanga bugyik is!meg a francia bugyiról nem is beszélve.szerintem az is nagyon szexi:)
2007. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az igénytelen, szakadozott, kifakult, ócska bugyik gázosak, hagyományos bugyik között is vannak nagyon szépek, mókásak, sportosak vagy nőiesek. Van, akinek a tanga nem is áll jól, szóval esetleg pont az ellenkező hatást éri el vele. Nagyon szexis tud lenni a francia bugyi is például. Meg vannak olyan bugyik, amik kicsit a férfiak alsóira hasonlítanak, csak persze feszesek, na azok nagyon szépnek mutatják az ember popsiját. Szóval nincs gázos bugyi, ha igényes, szép, tiszta és egyben van.
2007. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
a pasid ugy fogadjon el ahogy vagy. Nem baj ha te nem tangát hordasz vannak azon felül más sexis begyik is pl sortos fazonu, csipő bugyi vagy francia is probáld ki őket hátha sexisebbnek érzed magad bene mint egy hagyományosba
2007. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
Igen. MIND. Ezért is nem gyártanak már "hagyományosat"
2007. dec. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi áll jól neked :P Nekem pl a tanga nagyon idétlenül áll, viszont helyette csipkés francia bugyit szoktam hordani, az nagyon dögi :PP
2008. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én konkrétan nem tartom "gáznak" és szerintem ezzel mindenki így van, csak azért jobban örülök ha tanga vagy boxer esetleg francia van :)
2009. okt. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hordok tanga bugyit, nem egészséges és manapság egyre kevesebben hordanak.Nem is divat már. Csak ha olyan ruha van rajtam akkor veszek fel.
2018. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!