Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes erről az oldalról...

Érdemes erről az oldalról rendelni? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Mennyibe kerül a postaköltség? Milyen nyelvű?

Köszönöm!


2009. dec. 3. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Most lehet, h gonosznak fogok tűnni, de nem ez a szándékom, de azért mégis, ugye nem gondoltad, h majd mi rendelünk az oldalról, csak azért h neked segítsünk?
2009. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Én csak annyit kérdeztem,hogy érdemes e az oldalról rendelni?! Hogy mennyibe kerül a postaköltség? Meg fogalmam sincs hogy milyen nyelvű lehet,de talán ukrán. De majd pont itt kérek meg embereket hogy rendeljen csak azért vmit hogy megtudjam érdemes e.. d:D:D:D:D
2009. dec. 3. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Ezt az első választ én sem értem... :)

Amúgy nem ukrán,hanem angliai oldal...

2009. dec. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó nagy balfék az első válaszoló.Angol nyelvű az oldal,de nincs tapasztalatom velük kapcsolatban.
2009. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

angol nyelvu az oldal. es nem igazan erdemes rola rendelni mert nagyon eros a font, igy az alaparak dragabbak mint pl az amerikai oldalakon. a szallitasi dij 3000-8000FT kozott, attol fugg.


mi eastbay, ebay, tactics, ritkan dogfunk-rol szoktunk rendelni. erdemes sokan osszepotolni es ha vannak koztes emberek akiken keresztul bonyolitani a dolgot (1amerikaban, 1 budapesten) olcsobban kijon a posta mint a kiszallitasi dij. ingyen/olcson kiszallitjak az amerikaihoz, o postazza pestre. pestrol meg ha suzkseges postazza egy pesti mas varosba.

2009. dec. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
külföldi oldalak... sok ismerősöm mondta hogy az angol amerikai postánál elkeveredett a cucca és sokszor nem érkezett meg. inkább belföldi site-rol rendelj
2009. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jólvanna. Nem komolyan mondtam. :D Nem kell így nekem esni! (ezt nem a kérdezőnek mondom, mivel ő rendes) EM első vagyok
2009. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!