Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz ha egy fiú ilyen övet...

Nem gáz ha egy fiú ilyen övet hord?

Figyelt kérdés

nekem nagyon tetszik és kényelmes is! csak hát nem tudom hogy nem inkább női öv ez!


[link]

[link]

[link]


2014. jan. 19. 17:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

8-as! Nyaron nezd meg merre gombolodik a csajokon a nadrag,mikor jobban latszik!

Te pedig azert vagy kivetel mert kinaiban vasarolsz!

Egyszer nezzel be egy markas boltba,es ott majd meglatod,hogy ferfi nadragok vannak a noi resslegen...

2014. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nalra gombolódnak, pedig nem kínaiak a nadrágok.
2014. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, mint írtam balra gombolódik az összes!

Bár nem ez volt a "vita" tárgya, hogy ki engedheti meg magának a jobb üzeltben vásárolható nadrágot, és ki nem, de akkor már leírom, hogy egy jó ideje nincsen már egyetlen kínai gatyám sem. És nem azért, mert lenézem ezt a vásárlási lehetőséget, mert nagyon jó cuccokat találtam kínai piacon, üzletekben is, hanem mert külföldre költöztem, itt pedig egyetlen kínai bolt, piac sincs, max. kínai élelmiszerbolt.

2014. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerűen az a bajom ezzel az övvel, hogy egy gagyi hamisítvány... Odáig el sem jutok, hogy azon töprengjek, vajon jól áll-e ez egy pasinak...

Kedves Kérdező!

Ne akarja ilyennel kitűnni, inkább keress egy szép, számodra megfizethető bőrövet, mint egy ilyen giccses hamisítványt!

Ez nevetséges inkább!

2014. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ilyet többnyire a rajok/cigányok hordanak, ha közéjük tartozol, nem gáz
2014. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!