Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megbízható a www.simondress.co...

Megbízható a www.simondress.com internetes oldal?

Figyelt kérdés

Idén lesz az esküvőm, és elkezdtem lassan de biztosan esküvői ruhákat próbálni. Az a nagy helyzet, hogy borzalmas drága amiben szerelmes lettem, emellett pedig a szalonban az eladók is borzalmas bunkók voltak, teljesen lenézték az embert, ha nincs pénzed, akit érdekel nagyon szívesen leírom, hogy melyik debreceni szalonról van szó...na szóval beleszerettem, gyönyörű vagyok benne, és sajna ennyiért kikölcsönözni nem tudom, és ha tudnám, akkor is más megoldást választanék az eladók miatt is. Történetesen megtaláltam egy külföldi oldalon, és ráadásul le van árazva alig 65.000 Ft környékkén lenne...még a kép, modell minden ugyanaz amit a szalonba láttam, ki tudja lehet ő is innen rendelik. Történetesen erről a ruháról lenne szó: [link]

Véleményt kérek! Merjek belevágni megrendelni, tudom a méretet, és mivel próbáltam, tudom hogy jól is áll, de sok átverést olvastam már, és nem tudom, hogy belevágjak e. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!



2014. jan. 4. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem: [link]
2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megspóroltam neked 65 000ft-ot
2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez mit jelent?
2014. jan. 4. 19:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel a WOT- a gépedre illetve itt nézzél szét, hátha találsz valamit: [link]
2014. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy scam az oldal, nem megbízható lenyúlják a pénzt, és nem küldenek semmit.
2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt pedig az álltalad megadott kép alapján van keresve a google- val [link]
2014. jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, nem szabad belevágni tényleg...marad a gagyi olcsó ruha basszus, mert mostmár ezt fogom keresni mindenhol...:/
2014. jan. 4. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiírhatnád ide is a szalon nevét, végül is névtelen az oldal.

De ha nem, priviben is szívesen fogadnám az infót!

Köszi

2014. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rubylibu válasza:

uk bridesmaid dresses online store

[link]

2015. ápr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!