Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek van érzékem a...

Szerintetek van érzékem a divathoz? Mit gondolsz erről az összeállításról?

Figyelt kérdés

Szeretem az egyedi vintage ruha darabokat. Szerintem nagyon jól össze tudom válogati az öltözékem és ezt mások is mondták Hogy lehetnék divattervező ?

[link]



2013. dec. 24. 16:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó! Nembaj, legalább röhögtem egy jót! Ja, és ha már netezel, írd már be a google-ba, hogy mi az a vintage?! XD
2013. dec. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nagyon ronda vagy XD
2014. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 M.B.K. ***** válasza:
Figyelj le írom neked az öszinte véleményemt :D!Nem áll jól a szőke,próbálkozz(de persze csak ha szeretnél)a barnával,vagy a feketével,a ruha tényleg nagyon k-vás,a kabát eggyáltalán nem illik,a csizma háát...az végülis nem rossz,szerintem ne legyél divattervező UI:Én a ruhához vennék egy szexi fekete nájlon harisnyát,és akkor pont tökély lenne a sarokra xD(igazábólnem vennék,sőt még a ruhát sem venném fel,de úgy ahogy írtam,úgy pont a sarokra jó xD),ez inkább valami jelmezbálhoz felel meg :D!Ez az én őszinte véleményem!
2014. aug. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 M.B.K. ***** válasza:
*őszinte véleményemet
2015. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem csak kell a kérdés, hogy rosszabb napokon is röhöghessek egy jót!:D
2015. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A devla csókolja homlokon a sukár stíledet, rajbaba vagy, nemám, mert undorító, ide csak azért írok hogy visszajárhassak nevetni.
2015. aug. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!