Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismeritek a Brand Clothes...

Ismeritek a Brand Clothes Store-t facebookon?

Figyelt kérdés
Valaki rendelt már innen? Mennyire megbízható az oldal? Kamu cuccokat árulnak?

2013. dec. 23. 14:02
 1/5 anonim válasza:
NE BÍZZ BENNE!!!!!!!! én szeptemberben rendeltem egy cipőt, átutaltam a pénzt, megérkezett 2 hónap múlva a cipő (2hónap... elméletileg 3 hét...) csakhogy 2 számmal nagyobb volt a rendeltnél, elpostáztam a címre, amit mondott nekem a csávesz, mondván, hogy majd rendel újat. szóval nála van a 7000 ft-os cipő, a pénzem, és még postát is fizettem. az újabban megrendelt cipőnek előszelét sem érzem. írtam az oldalnak, hogy nem fogom annyiban hagyni... letiltott. szerencsére beszéltem másokkal is, akik szintén átverésben részesültek, és velük fordulok a rendőrséghez. :) de sajnos szerintem a pénzemnek búcsút mondhatok :(
2014. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne rendeljen tőle senki,én sem kaptam meg a cipőt!
2014. márc. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Liliiiii válasza:

mi 25 ezret utaltunk...cipő?! seholsemmi

szóval nem ajánlom

2014. márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is tőlük rendeltem,nekem még 3hét sem telt el és megkaptam a cipőt ami pont a méretem és olyan amit rendeltem..azóta is imádom..en szemely szerint csak ajánlani tudom:)
2014. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lett valami a rendőrségi ügyből? Mert sajnos én is csatlakoznék.
2014. jún. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!