Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok mutatni k. ás ruhákat...

Tudnátok mutatni k. ás ruhákat? Olyanokat amik még jól néznek ki és amitől még nem néztek le egy csajt.

Figyelt kérdés
Hétköznapi ruhákra gondolok.
2013. dec. 16. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

ku**ának akarsz öltözni? xDDD

a farsang még arrébb van...

ha meg csak fel akarod kelteni a fiúk figyelmét... :S háááát drágám rosszul csinálod! ;)

16/L

2013. dec. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na jó gondolhattam volna, hogy nem ebben a témakategóriában kapom meg azt a segítséget amire várok.:D Nem-nem akarok úgy kinézni mint egy k.va és nem akarom felkelteni a férfiak figyelmét, mert az már amúgy is meg van. Egyszerűen nem ismerem ezt a fajta "divatot", öltözködést és nem tudom, hogy a férfiaknak mi számít még igényesnek és mi nem...stb.. de megfogalmazhattam volna úgy is, hogy kihívóbb öltözet, ha az úgy jobban tetszik.
2013. dec. 16. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami k**vás, az nem hétköznapi, és nem néz ki jól. :D Tehát nem értem, mire gondolsz.
2013. dec. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Javítok: kihívóbb, nőiesebb ruhákat


Csak én olyan szolidan öltöztem mindig, hogy a legtöbb nőies ruhát már így hívtam, de nem k.vás ruhára gondolok, csak furán fogalmaztam meg.:D

2014. aug. 1. 09:42
 5/6 anonim válasza:

[link]

Ezen a blogon sok nőies összeállítást találhatsz, bár nem tudom hogy pontosan milyenre gondoltál.:)

2014. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kis fekete ruha alap darab. Ebből szinte minden féle fazonút találhatsz, kirívót és szolidabbat.

[link]


Egyébként szerintem a koktélruhákra gondoltál :)

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!