Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék divatos...

Hogyan öltözködhetnék divatos kevés pénzből?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Turkáló.
2013. dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább kevés de divatos ruhát amit könnyen tudsz varialni + ajánlom az internetes rendelést sokan félnek tőle de sok dologhoz százszor olcsóbban hozzájuthatsz. Az is segíthet esetleg ha télen nyári nyáron téli ruhát veszel vagyis a nagy leertekeleses időszakokban vásárolsz :) remélem segitettem
2013. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. A turkálókban nagyon ritka, ha találok olyat ami divatos vagy tetszik.

2. Köszönöm, jó ötlet :))

2013. dec. 15. 22:25
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Turkáló. Nálunk, bár kisváros, de kb. 10 turkálónk is van. Ebből 7 vállfás, ami már drága (ennyiért újonnan veszek) 3 ömlesztett. Van egy nagy ömlesztett ahova hétfőként szoktunk járni. Keresgélni kell, a legtöbb szakadt, nagy vagy kis méretű vagy túl furcsa, viszont nagyon jókat is ki lehet fogni. Persze szoktam márkás ruhát is venni, de a legjobb felsőim turiból vannak. Múltkor bál volt és legjobb barátnőm onnan talált magának ruhát 500Ft-ért! és többen odamentek megdicsérni a ruháját.

2. Vatera és társai. Használtan vagy újonnan lehet sokszor a bolti ár töredékéért.

2013. dec. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is a turi ajánlom. Akkor szar helyekre jársz ha nem találsz jó cuccokat. :D Én mindig egy zsák ruhával megyek haza ha betérek
2013. dec. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mittegyek12 válasza:

Én is a túrkalót ajánlom. Rengeteg jó cucc van csak sok idő kell. Turiban is van egy csomó 600 ft- os S Olives felsőm.

Menj el ha sok időd van!

2013. dec. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!