Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen a nadrág alá 1 fiún a...

Télen a nadrág alá 1 fiún a 15-20 denes nejlon harisnya elég meleg? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés

#tél #harisnya #nejlon #Den #gábor dénes #nejlonharisnya #15 den #15 denes #20 den #20 denes
2013. dec. 6. 22:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, min 60-ast vegyél, vagy inkább jégeralsót
2013. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát sokat nem ér, de a semminél lehet hogy jobb.

Én 140 denes nejlonharisnyákat hordok, ez már egészen meleg, ér annyit, sőt még jobb is, mint a kényelmetlen jégeralsó. :)

2013. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

belekontárkodhatok egy kérdéssel a kérdésedbe? :D hogy birjátok ti fiuk a nejlon harisnyát pl farmernaci alatt?? mert én lány vagyok, 1 szál szőr sincs a lábamon, de ígyis széjjelmarom a lábam mert annyira irritálja, csak pamut harisnyát birok el(néha azt se)..szóval?

am 20den nagyon vékony..min 40den-es kell

2013. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar a nejlon, sőt nekem az a kényelmesebb akár szőrös lábbal is, persze szőrtelenítve az igazi, úgy azért nekem is sokkal jobb. :) Mondjuk nem a harisnya miatt szőrtelenítem a lábam, hanem egyébként is, már évek óta. :)


A nejlonharisnyát meg azért szeretem jobban, mert ha fűtött helyre megyek, akkor sincs benne melegem, nem izzadok bele. A pamutba viszont beleizzadok, ráadásul kint meg semmivel sem jobb, vagy melegebb a nejlonnál. Nekem a nejlon jön be jobban, ez kellemesebb a bőrömnek. Nekem még ilyen viszketések, irritációk sosem voltak tőle, pedig jó pár éve ősztől tavaszig mindennap hordom. :) Nekem a 140 denesek nagyon beváltak. :)

2013. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3-as, szerintem ez a probléma a többségre nem jellemző.
2013. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan felveheted,énis hiordok ,csakilyenkoregy kicsit vastagabbat,vékonyat tavasszal hordom rövidnadrággal.
2013. dec. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
de miért nem jégeralsó? már elnézést,de az van férfiaknak kitalálva.mellesleg az tuti meleg lenne.
2013. dec. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
mert iszonyu kényelmetlen,ha leszrá alkalmad probáld fel nadrág alá,egy napra
2013. dec. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Utolsonal a pont! Jegert a nagypapam hord!

Kulomben is mar 1994 ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat!

2013. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
a barátom hord jégeralsót,neki egyáltalán nem kényelmetlen.
2013. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!