Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a CCC cipőbolt, voltato...

Milyen a CCC cipőbolt, voltatok már ott? Jó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 22:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

A minőségről nem tudok nyilatkozni, mert nem vettem. Az igaz hogy sok választék van, de annyira ugyanolyan az egész, mintha rengeteg egyforma cipő lenne, egy minimális változással.

Nekem nem tetszett, szép cipők, de ha ennyiért veszek cipőt elvárom h a kinézete teljes mértékben megfeleljen.

Deichmann-ban viszont sok stílus van (bár vhogy most elég béna lett a divat és ez által a cipők amit behoztak)

2013. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hehe, utolsó, ez tényleg igaz:D tényleg tök ugyanúgy néz ki mind, ez magamtól nem jutott vna eszembe, de most, hogy írod, tényleg így van:D De csak mert ez a divat...akinek tetszik,az dúskálhat:)
2013. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
en 2 baratnommel vettem cipot es egy honapon belul mindharmonke szetjott. jo jo gyalogolunk de nem sokat. amugy tetszenek es jo arban vannak :)
2013. dec. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
accc -vel így jártam gyönyőrű minésinek látszó türhető áron sőt gyanusan jó áron bőrnek látszó tüneményeket vettünk 4 pár cipőt nekem meg a 3 gyereknek mind bőrnek volt kiadva 2 hét után darabjaira hullott és a bőr már csak műanyagnak látszott de szó szerint összerogyadozott lett ,a másikon levált a talpa és a bőr megint roggyantá vált mert kiderült ez sem az pedig volt rajta címke ami azt igazolta hogy bőr..full műanyag volt 8000 ft, 8000 ft, 14000 ft,5000 ft, egyik sem volt használható ...nem régen voltam hátha csak pehem volt de nem gyönyörű szabású formáju cipők jól megnézed bizony nem bőr és valójában még a kínainális rosszabb szóval hová tünt annak a szeme aki nem látja hogy milyen egy ócska szarokar árulnak mire föl nyitnak ujabb és ujabb boltokat ezeket mind megveszzük ?én járni sem bírok bennük és 8000 -ért már igenis jó lenne ha hsználni is tudnám amit veszek ..
2014. júl. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!