Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez gáz/ciki? Vagy ti mit...

Ez gáz/ciki? Vagy ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az idén letten egyetemista, és mivel látom, hogy a többiek sincsenek soha kiöltözve, nekem is van vagy 4-5 nadrágom illetve vagy 10 felsőm, amik nem a legmodernebbek, és őket használom az egyetemen, a többi cuccot, amit veszek és jól néz ki elteszem különlegesebb alkalmakra.
2013. nov. 30. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ahogy gondolod. :)


Erre azt a történetet tudom elmesélni, hogy van egy barátnőm, aki mindig bújja a divatoldalakat, és mondja, hogy ezt meg azt venne, de ide kisvárosba minek, ha Pesten lakna így öltözne, meg ha majd megy főiskolára/egyetemre. Így csak sima farmert hord, egyszínű pólókat, meg bakancsot.

Magadnak öltözz, de ha nem akarsz kitűnni ne tűnj.

2013. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz.Nem azért jársz egyetemre,hogy divatolj.
2013. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak mire az új cuccaidat hordanád, azok is kimennek a divatból.
2013. nov. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz - a suli nem a divatozásról szól. De attól még délután, ha elmész a pároddal valahova, nyugodtan öltözhetsz nőiesen. Más a suli és más a magánélet.
2013. nov. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az egyetemen is igyekszem csinosan öltözni, nem azért, mert ki akarok tűnni - egyáltalán nem kihívó vagy kirívó az ízlésem - hanem szeretem a nőies darabokat.
2013. dec. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!