Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a ruha inkább karcsúsít...

Ez a ruha inkább karcsúsít optikailag vagy szélesít?

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 27. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyiket sem, viszont az alak elveszik benne, nem egy csinos darab. Egy sportos övvel hordanám mindenképpen, egyszerű feketével vagy fehérrel, az segitene a problémán.
2013. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szülés után vagyok derekam nincs :D hasam viszont igen!
2013. nov. 27. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked akkor inkább az empire, azaz az A vonalú felsők, ruhák állnának jól.
2013. nov. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas írta, a mell alatt szabott ruhák lesznek jobbak, illetve az ilyen jellegű felső+szoknya talán még inkább. Az egyberuhák hajlamosak megmutatni a hurkákat.
2013. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is szültem már kétszer, sajnos hasam még mindig van, de a mell alatt szabott ruhákban kb. úgy nézek ki, mint egy hat hónapos terhes. Tapasztalatom szerint az oldalt betétes egész ruhák tök jól karcsúsítanak. Nekem mondjuk alkalomra egyszínű fekete van és érdekes módon abban sem látszik a hasam. Igaz vettem ilyen alakformáló bugyit, amit tök jól összetartja a hájamat, nem lesznek hurkák.

[link]

2013. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!nem azt vettem meg végül.pedig nagyon tetszik :)
2013. nov. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!