Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen kabátot hordtok...

Ti milyen kabátot hordtok ilyenkor?

Figyelt kérdés
A jelenlegi kabátomban reggelente megfagyok, viszont délután pont jó. A télikabát lehet túlzás lenne hiszen még 7-11 fok van napközben. Ti mit gondoltok?
2013. nov. 17. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még az őszi ballonomban járok, csak jól felöltözök alá, plusz sapka és sál. Délután maximum berakod a táskádba aí egyik pulcsid. De nagyon sokan járkálnak téli kabátban, ha fázol vedd fel. Nem az a lényeg, hogy ki mit gondol rólad, hanem hogy miben érzed jól magad.
2013. nov. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szövetkabátomban, amit télen szoktam hordani, ha nincs olyan hideg. Reggel nem fagyok meg benne, délután max. kigombolom.
2013. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy átmenetinek mondott, de inkább csípős hidegre való szövetkabátom. Gyapjúszövetből készült, és ha nem öltözök nagyon alá, jó meleg. Ma is és pénteken is azt vettem fel.
2013. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Quechua esőkabátot veszek fel, vagy egy alul bebújós széldzsekit; alájuk pulcsit. A téli cuccok, kabát, csizma tényleg felejtősek még. Bár már szeptemberben is láttam a sulimban hosszúszárú csizmában lányokat. -.-"
2013. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!