Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez az új "divat", hogy...

Mi ez az új "divat", hogy mást majmolunk?

Figyelt kérdés
Ahogy észrevettem,mostanában alig van aki a saját egyénisége szerint ööltözik viselkedik.Itt vannak a plázacicák.Felének köze sincs az ilyen igazi buta csajokhoz, de azthiszik h ha elkezdenek nyávogni és a seggüket-mellüket kitenni ők lesznek a valakik.Vagy ez az Emos dolgog.Szerintem a felének foggalma sincs mit jelent.És még sorolhatnám...Ez szerintem nagyon kiábrándító!Hogy lesz jövőjük,ha nem a saját útjukat járják?!
2008. júl. 9. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez a tinikor velejárója.Majd kinövik és később majd mosolyogva gondolnak vissza az ilyen "majmolós" korszakukra.
2008. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
HÁt igen, most mit csináljanak, sokkal nagyobb az öltözködésben a szabdságuk, mint anno bármikor. Hát mért ne használnák ki, ha visszagondolsz ezelött nem sok esélyed volt ijen sok változatosság. :)
2008. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%

mostanában???


a nagyátlagnak régen sem volt. Nézd meg a mostani felnőtteket. Nekik sem lett jövőjük.

2008. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem attól félnek hogy ha nem azt csinálják mint a többség és nem követik a divatot akkor ki lesznek közösítve vagy hasonló.Gondolom én...xD
2008. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
91%

Hali!Igazat adok az előző válaszolónak!Egyre kevesebben vannak akik fel merik vállalni saját egyéniségüket.Tapasztalom,hogy aki már nem goth,emo,scene,plázapicsa stb...már ráaggatják a "nyomorék"Vagy a "semmilyen"jelzőt.Egyértelmű hogy ez állt. fiatalokkal történik meg...és persze azzokkal akiknek az öltözködés,és a középpont a fontos.Magától érthetődő,hogy miért nincsenek emós,és scenes egyetemisták,felnőttek.Csak az a legrosszab ,hogy már a viselkedés,és a megynyilvánulás is kezd divattá válni...Divat,ha bunkó vahgy kevés a szókincsed hetente háromszor jól leiszod magad..stb...A szülők is egyértelműen hibásak ebben..nem tudom elképzelni akkor hogy ezek a fiatalok milyen szülőkké válnak.Milyen lesz az új nemzedék?!(persze tuzásokba nem essünk vannak kivételek.)

De az biztos hogy a múlt generáció sokkal normálisabb volt!

2008. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!