Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kiselőadást tartok a divatból....

Kiselőadást tartok a divatból. De elakadtam. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval a feladatom az hogy beszélgessek az osztállyal,megbeszéljük hogy mi mihez illik,stb.De elakadtam.Ha valaki segítene azt megköszönném. 
2013. nov. 13. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek, csak írd e hol tartasz, pontosan mi kell, stb. :)
2013. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ott tartok hogy,leírtam a stílus irányzatokat,hogy melyiknek mi a fő jellemzője,és leírtam a divattervezés központjait.És szeretnék még olyanokat is írni,hogy mi mihez illik,milyen ruhát milyen ruhával nem előnyös hordani ilyenek... :)
2013. nov. 13. 20:06
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem beleteheted , hogy milyen alkatok vannak a nőknél homokóra, alma, körte. esetleg nyomtathatsz képeket vagy ha van kivetítő; hogy melyik milyen (ezzel interaktívabb lesz az óra) ez után pl lehetne hogy közösen összeszedtek tulajdonságokat ami jellemzi az alkatot, ha ez megvan akkor ezzel továbbvezetheted hogy milyen alakra mi áll jól, mit hangsúlyozzanak vagy takarjanak és azt hogy. beszélhetsz a színekről mit hol érdemes viselni. ebből továbblehet menni hogy fontosak a kiegészítők.
2013. nov. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!