Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi a postaköltség a...

Mennyi a postaköltség a Tesz-Vesz-en amit még a vételárhoz fizetni kell?

Figyelt kérdés
Most pl. Sopronból küldenék a csomagot
2009. nov. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

tökmindegy honnan küldik, súly alapján van a postai díjszabás.

A Magyar Posta honlapján megtalálod a díjakat.

2009. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet (ez eszembe sem jutott..)
2009. nov. 17. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

:) Súlyfüggő


Pl. egy top 365 Ft- ból eljön, egy farmer 680 Ft, cipő csizma 815 Ft vagy 930 Ft méret és súlyfüggő :)


Jótanács: ajánlva kérj mindent, igaz az +200 Ft, de ha eltűnik akkor a posta kártalanít (a feladási díj 16 szorosát fizeti ki).


Ági

2009. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Életem első üzletelésébe kezdtem, miután ugye - ahogy ajánlottátok - utána néztem az áraknak. Én, ha a legrosszabb eset számoltam is alig 1000 ft- felett lett volna a csomagdíj. Az eladó azt kéri, h 3600.- postadíjat utaljak.

Le vagyok fagyva. Ez tényleg ennyi? Mert akkor rohadtul nem éri meg a 3000.- nadrág, közel 7000.- ért....

2009. nov. 19. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehogy elutalj postadíjnak 3600 Ft- ot!!!!!!

Ha nagy a cucc és drága és nagyon nehéz, akkor mint NEM STANDARD csomag 1480 Ft! Ennél több nem lehet. Mit vettél??


Ági

2009. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Ha egy nadrágot vettél, nehogy elutalj neki ennyit postaköltségre (amúgy se,irreális!), egy nadrág ajánlott levélben simán eljön, 2 kg-ig 815 Ft, abba biztos hogy belefér!

Jelentheted a teszvesznek is,ha szemétkedne veled


Ninuminu

2009. nov. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy farmer 680 Ft- ból eljön, 500- 750 gramm között.

Le akar húzni az eladó.

Írd meg neki, hogy jelented a Teszvesznek, hogy milyen inkorrekt (tedd is meg) és ezek után akármit is ír ne utalj semmit, mert esélyes, hogy a pénzedért nem küld semmit. És értékeld negatívan.

Én biztos nem küldenék Neki pénzt....


Ági

2009. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!