Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kötött pulcsi menő vagy ciki?

A kötött pulcsi menő vagy ciki?

Figyelt kérdés
Tegnap kaptam egy melírozott színűt, rózsaszínes-bordós és nekem tetszik, meg apa is mondta hogy jól áll, de az osztálytársaim néha elég bunkók, nekik az öltözet a fontos ezért félek hogy ha olyat veszek fel ami szerintük ciki akkor kicsúfolnak, már volt rá példa, mondjuk nem velem, de az önbizalmam nulla, ezért nem tudom hogy merjem-e hordani suliba. Ilyen feltűnő színeket amúgy se szoktam hordani, inkább szürkét, kéket, ilyesmiket. Szerintetek? Tudtok mutatni olyat ami cikinek számít? 15/L

2013. nov. 10. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:

küldesz róla képet?

egyébként ha ezért kigúnyolnak az már régen rossz

2013. nov. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mostanában mindenhol kötött pulcsi van a boltokban. Alig találok olyat, ami nem kötött :DD, szóval sejtem, hogy most ez a divat. Nem merem állítani, hogy nem gúnyolnak ki majd, mert ismerem az ilyeneket és igazából azokat cikizik, akiken látják, hogy megsérthetik illetve, ha nem olyan stílusúak mint ők, akkor már gáz.
2013. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha leírod lépésről lépésre, hogyan kell felrakni akkor igen. Nagyon béna vagyok XD
2013. nov. 10. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia.:)Nekem is van kötött,csíkos pulcsim.Szerintem nyugodtan felveheted,bár én is ismerem azt az érzést,hogy nem merem felhúzni,mert akkor kicsúfolnak az osztálytársaim,(tavaly év végéig elég primitív osztályom volt,de elballagtam:),és ezek képesek mindenben a hibát keresni.:/
2013. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kepfeltoltes.hu

itt tallózod, és a végén bemásolod a linket

egyébként az én favoritom mostanság a kötött pulcsi, semmi mást nem veszek fel azon kívül :)

Amúgy ők mit hordanak? Blézert?

2013. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kötött pulcsi szerintem mindig divat lesz..max a fazonja változik, most az oversized a divat, de semmiképp sem cikik a kötött pulcsik.
2013. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma voltam egy feher kotott pulcsiba suliban. Nalunk az osztaly.tobbsege fiu (3lany van) es tobb embernek is tetszett sot volt egy aki azt mondta h neki is szerezzek egY ilyet :D
2013. nov. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki!:) nekem kimondottan tetszenek. és ha neked is tetszik, akkor bátran felveheted és nem kell törődni azokkal akiknek nincs ízlésük! (vagy teljesen más ezért a tiédet kritizálják.) szóval ne legyél bizonytalan, csak vedd fel és érezd jól magad benne, hidd el hogyha az osztálytársaid ezt látják rajtad, akkor maximum féltékenységből csúfolhatnak.. azt pedig mindannyian tudjuk, le kell sz*rni!:)
2013. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!