Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsó, párszáz Ft-os turkálót...

Olcsó, párszáz Ft-os turkálót keresek. Hol találok ilyet? Lehet kilós. Ahol jó cuccok vannak, és lehetőleg a belvárosban

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
bUDAPESTI VAGY? akkor moszkva tértöl egy megálló 61es villamosal nyúl utcáig.És a megállónál elől van egy gyalogos átkelőhely.Átmész és pont a bejáratánál találod magad! angol turi 1200ft os/kilo áron de ez hatalmas betükkel ki is van írva.Én még nem voltam bennt de ki van téve néhány cucc és hát elég divatosak és jóknak tünnek.:)De kivan írva haz is hogy darabra is lehet venni!:)
2009. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.hadakft.hu

kilósokat nézz, 2490 Ft/ kiló, szuper cuccokat lehet kifogni.

2009. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elmehetsz a hádába de lehet csalódni fogsz. Én régebben jártam, akkor tetszett, aztán hagytam egy nagy szünetet és hát most megdöbbentem. Szerintem drága ahhoz képest, amilyen. Alig volt valami jó cucc, a legtöbb kinyúlt, foltos, bolyhos szar volt, annyi, hogy legalább vállfán voltak fent, nem kellett a szar miatt turkálni órákig. Egy nagyjából jó férfinadrágért fizettem majdnem négyezer forintot. Még jó, hogy nem találtam semmi mást. Ráadásul nem is akkor mentem, mikor már ki volt fosztva.

Szerintem nem ezt a kategóriát keresed.

2009. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom te darabárasban voltál, ott kerülhet egy nadrág 4000 Ft- ba, de én kilósat írtam.

2 farmerért (magamnak) 1 farmer a páromnak, 1 kistáska, 1 cipő volt nem egészen 5000 Ft. Azért az nem rossz, és sok szuper cucc volt (nagy Lajos király úti kilós Háda).

2009. nov. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kilósban voltam a Nagyvárad téren.
2009. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4000 Ft egy férfinadrágért????

Én farmereket kb. 1000- 1200 Ft/ db áron veszem, annyira jön ki darabja kilós áron.

2009. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem rosszul leszek, de nem volt pofám azt mondani, hogy nem kell. Vastagabb anyagú, zsebes nadrág, magas, izmos férfire, szóval nem volt kicsi nadrág, de annyiért. Hát na... Azért mondom, hogy hála Istennek mást nem találtam, mert rosszul lettem volna. Magamnak néztem még egy télikabátot, de szerencsére pecsétes volt, így nem vettem meg. Na az fogásra legalább olyan nehéz volt, mint a nadrág, ha nem nehezebb. Jól néztem volna ki. Azért még is csak egy turkáló!
2009. nov. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!