Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek! Hol tudok venni...

Rockerek! Hol tudok venni olcsón Dr Martens bakancsot?

Figyelt kérdés

Lehet nem a legjobb kategóriába tettem a kérdést, de úgy gondoltam itt több bakancsost találok, mint a Szépség és divat kategóriában.


Szóval 45-ös méretben szeretnék venni Dr Martens bakancsot lehetőleg Kecskemét esetleg Dabas vonzásköretében, de egy jó webshop URL címének is nagyon örülnék. Minmum 10 sorosat szeretnék fekete színben 30 ezer alatt. Egyébként első bakancs lesz.



2013. nov. 8. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én itt vettem, Pesten van boltjuk, de lehet rendelni is, bár a méret miatt én felmentem :) Árat illetően kifoghatsz outlet cuccokat, akciókat, akkor 15ért is szerezhetsz bakancsot.

2013. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Az igazat megvallva néztem már ezt az oldalt, de ami akciós volt az pont nem volt a méretemben. És hát mint mindenki én is szeretnék olcsóbban hozzájutni.
2013. nov. 8. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, sajnos mindig a mérethiányos darabokat árazzák le, nekik se érné meg amúgy :) Figyelgesd az oldalt, hátha.
2013. nov. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én innen rendeltem, 28ért (30alatt volt:D) 1919-es bakancsot és ápolót.
2013. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
office shoes-ban de ki kell fogni az akciót :)
2013. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. nov. 10. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!