Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik nektek ez a női...

Tetszik nektek ez a női bakancs? Nem tudok döntetni. :/

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Alapvetően nekem nagyon tetszik, de túl sportosnak ítélem meg. És bár nem vagyok az a magassarkús/szoknyás típus, azért szeretek néha nőcisebben felöltözni. Mi a véleményetek, mennyire nőies ez a bakancs?



2013. nov. 8. 10:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor ránézek az jut eszembe hogy nálunk sok kisfiú az oviban hasonlót hord télen. Egy nőn nem tudom ezt elképzelni.
2013. nov. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jó
2013. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Nem nőies,de az is gond hogy ha túl olcsón adja hamisítvány lehet mert most nagyon elterjedtek ezek a matricás módszerek. Én is belefutottam,páromnak és magamnak rendeltünk 2 adidas sportcipőt,mikor kijött akkor láttam hogy a cipő egyszerű kínaiból van és matrica az adidas logó. Ugyanígy nézett ki a logó mint neked a Retro a képen.

Ha eredeti biztos akkor nem szóltam,csak gondoltam légy óvatos,én le is kapartam gyors róla mert már másnap jött fel.

2013. nov. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, az eredetiség felől nekem is vannak kétségeim, gyanúsan olcsó. Gondoltam, "most esett le a kamionról", vagy ilyesmi, de akkor vigyázok, nehogy én is így járjak.:)
2013. nov. 8. 10:52
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik, az én stílusomhoz túl sportos.

De ha a te stílusodhoz passzol, akkor szerintem jó, elég melegnek és strapabírónak tűnik.

2013. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez sajnos biztos hogy olyan mint az enyém,matricás!

Itt is van még hasonló:


[link]


itt van a te eladód is:

[link]


gondolod ennyi cipője van ilyen olcsón?:D

Nem ezeket megveszik kínaikban 3 max 4 ezerért, látni is ugyanilyen cipőket kínaiba és ráragasztják a matricát.

Ha tetszik a cipő akkor vedd meg szerintem kínaiba,ne számítson itt a márka mert nincs.

Enyém még a szarabb kínais cipő meg páromé is legalább valami jóra ragasztották volna fel akkor nem buktam volna ennyit:D de így csak porosodik.

2013. nov. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Utolsó! A vaterás linkél oda van írva hogy "REPLIKA!". Azaz csak próbál hasonlítani az eredetire... Ez olyan mint a Ferrari. Azokból is árulnak replika autót 2 millióért aztán az eredeti meg 30milliótól kezdődik.
2013. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen:/ Mikor rendeltem anno is oda volt csak nem vettem észre.. De van aki meg nem írja oda,főleg apródon mi érdeme lenne nincs értékelés sajnos.
2013. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem számít, hogy márkás legyen, de abban igazad van, hogy kínait ennél olcsóbban is tudok venni. Amúgy nincs feltüntetve, hogy replika, mondjuk az sem, hogy eredeti. :) Mindenesetre köszönöm a további válaszokat is. Írtátok, hogy inkább sportos/fiús, lehet hogy még meggondolom.
2013. nov. 8. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát.... Nem túl nőies. Ha én bemennék egy boltba és ezt meglátnám tuti az jönne nekem le hogy fiú/férfi cipő. De igazából elől a kényelem áll, meg ha fiúsabb vagy akkor miért ne:)

De én tuti nem venném fel, nekem egyáltalán nem jön be:/ Főleg ha fiatalabb vagy (20-25-30 éves) akkor nem hiszem, hogy belefér ez a bakancs a "nőiességbe" de ha olyan 40-45 akkor mondjuk talán...

2013. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!