Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőr csizma tönkremegy ha esős...

Bőr csizma tönkremegy ha esős időben hordom?

Figyelt kérdés
Egy utazásra készülök és a barna színű bőr csizmámat terveztem az utazás alatt hordani, viszont elbizonytalanodtam, mivel részben esős időt jósolnak. Esőben nem hordtam még, de emlékszem, hogy egyszer a víztől teljesen besőtétedett a színe. Tönkremegy ha úgy alakul, hogy esik az eső?

2013. nov. 6. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valódi bőr, és megfelelő ápolást kap, akkor semmi baja nem lesz. Szal nyugodtan lehet benne menni.
2013. nov. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tönkre nem megy de átázhat ami zavaró. Lehet rá venni különféle impregnáló szereket abból is több fajtát. Régen zsírral kenték be, ma meg szimplán le lehet fújni szilikonos spraykel. A lényeg hogy kellően zsírzott legyen és ne szívja fel a vizet. Egyébként a víz nem tesz benne kárt, csak száradásnál gyűrődhet meg az anyaga sőt ha hirtelen nagy hőnek teszed ki, olyan lesz mint a kiszárított vizes papír.


Bármelyik cipőboltban adnak hozzá bőrápolót.

2013. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!