Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony igényes lányon néha...

Vékony igényes lányon néha 1-1 fiús darab, szerintetek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, ha mondjuk leggings és egy női hosszított fiús trikó? Fiús alatt nem férfi ruhát értek, hanem nőit, csak pasis színben, varrásban, mintában....

Vagy kék szűk farmer kék kabáttal, ami inkább pasis stílusú, de mégis vagány benne egy kis csajszi..

Szóval értitek. Nem deszkás stílus, hanem női cuccok csak néha fiús stílussal kombinálva, hogy erről mi a véleményetek?


2013. okt. 27. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nagyon szexi tud lenni, ha valaki tudja viselni.

A smink ilyenkor kötelező.

2013. okt. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Mitol lenne mar szexi egy non ferfias ruhadarab?

miert kell a noiesseget lerombolni?

Rajtam hogy mutatna rozsaszin polo, meg egy skinny farmer?

Vonzoan szexi lennek?

Kedves elso minek biztatod hulyesegre a kerdezot?

De lehet,hogy rajottem a lanyok irigyek egymasra,es gondolom k...ba...asbol biztatjak marhassgokra a masikat!

2013. okt. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyen ruhákat hordani! :) Leggings egy hosszabb, bővebb felsővel pl. De nyáron sokat hordtam bő trikót, farmer short-tal pl, ami szerintem attól, hogy bő, ultraszexi, hiszen pont úgy "lóg" lajtam, hogy eléggé sejteti a dolgokat! :) Miért kellene egy nőnek mindig feszülős pcsaruhákban, vagy tapadós felsőkben járni?
2013. okt. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azert mert a fiuknak meg csak bovekbe szabad jarni,mert kulomben lelangyizzak oket!

Egyszoval mindenki maradjon a sajat kaptafajanal,nok szukbe,ferfiak bobe!

2013. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2: Szerinted Marlene Dietrich nem volt szexi a férfias szabású öltönyeiben?
2013. okt. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: nálam a farmer mindig nőies, pont az az egyetlen amit nem vennék fel fiúsat, de persze te pont az ellenkező oldalról közelítetted meg a dolgot, és fiúsabb felsőruházatról írtam, erre jössz a farmerral.. XD


Amúgy akárki akármit is mond, nekem akkor is tetszik ez a stílus, sminkelni nem nagyon szoktam, illetve mostanában tanulgatom a sminkelés alapjait, de igen, én is sminkkel gondoltam hordani az ilyen összeállításokat.

2013. okt. 28. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:

5-os!

Mi az hogy ferfias oltony?

Az oltony a legferfiassabb ruhadarab,ha azt egy no viseli akkor ott mar komolyabb gondok merulhetnek fel,ami tovabbi kezelesre szorul a pszhihologian!

Vagy csak egyszeruen b...zi!!!

2013. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves 7-es! A férfias kosztüm kifejezés jobban tetszik?
2013. okt. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy hivod akkor is b...zas egy non!

Mint a ferfi harisnya egy ferfin mert mint tudjuk mar letezik olyan a tobbseg arra is azt mondja!

2013. okt. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit lehet mondani,hogy jo uton haladsz a b..zulas fele,most ugy kb fel uton lehetsz...
2014. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!