Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Erősebb testalkatú lányok,...

Erősebb testalkatú lányok, hol találtok csini (és elfogadható árú) ruhákat? Nem tudom, hogy öltözködjek.

Figyelt kérdés

Kicsit molettebb vagyok, mint az átlag, a BMI szerint még a normál kategóriába tartozom, de azért van rajtam felesleg, és emiatt nem merek öltözködni, szégyellem magam a többi lány előtt, és elmegy a kedvem a ruhavásárlástól teljesen (a mini méreteke látva, amúgy is nehezebb egy majdnem 180 centi magas lányra ruhát találni, pláne ha nem modellalkat) és ez csak ront a helyzeten, még szánalmasabbnak érzem magam, hogy míg a többiek olyan csinik az egyetemen én addig ennyire le vagyok pukkanva. Nem is értek a ruhákhoz, és a barátnőim mind vékonyak, frusztrál, ha velük megyek ruhaboltba.

Mit csináljak?


2013. okt. 25. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából fogyókúra minden bunkóság nélkül.

Az ha veszel normális ruhát az csak elfedi a gondot, amúgy is ha a bőrödben nem érzed magad jól azon egy jó ruha nem fog segiteni.


De a H&M et javaslom, 46-osig vannak ruhák, farmerek is 33 vagy 34 es méretig elfogadható árakon.


Amúgy ha nem vagy extra duci akkor egy jó farmer, bőrdzseki és basic felsőkkel sosem tévedhetsz. Ezt feldobhatod jó bizsukkal, a stílust meg váltogathatod a cipő-táska stílusával... :) magassarok, tornacipő, bakancs, stb

2013. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Amúgy tudom, hogy fogyni kell, de addig is kell valamibe öltözni nem? Arról nem beszélve, hogy hiába mozgok meg eszek normális kajákat, nem ilyen hülye chipseket és a többi, alapból ilyen alkatom van: iszonyú nehezen fogyok, ellenben minden fél falat meglátszik rajtam

2013. okt. 25. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenhol egy kicsi felesleg? vagy valahol több? az se mindegy. nekem például a fenekemre nagyobb ruhák kellenek, mint felsők. eléggé bénán oszlik el. ettől függetlenül sikerült megszeretnem magam, természetesen egészségesen élek, sportolok, rendesen étkezem és olyan ruhákat veszek fel amik tetszenek(oké, nagy seggre icipici mintás gatyók nyilván nem állnak jól). önbizalommal hordom és nem úgy veszem fel, hogy muszáj, hanem hogy tetszik és szeretem. ezen kéne főként változtatnod.


ha kíváncsi vagy még valamire írj nyugodtan üzenetet. szia:)

2013. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!!

A gáz, hogy foglamam sincs milyen alkathoz mi áll jól, milyen ruhák passzolnak össze, anyám már kiskoromtól úgy öltöztetett, hogy ami a legolcsóbb meg legpraktikusabb, csomószor volt, hogy rokontól jött fiú ruhát húzott rám, szóval abszolút nem értek az öltözködéshez, sminkeléshez sem, és emiatt gázul érzem magam : (

2013. okt. 25. 21:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb "divat" butikban általában XL-ig vannak számozva a ruhák. Ott megtalálod mik divatosak manapság, persze haspóló meg mindenféle átlátszó csipke ruha nem mutat jól egy molettebb lányon, de azonkívül minden mehet. Persze egy két trükkel jól lehet csalni. A nagy minták és a függőleges csíkozás is vékonyabbnak mutat de ha megnézel egy pár női magazinos oldalt biztos találsz egy tucatnyi cikket mit hordj milyen alkatra stb. A barátnőid is biztos segítenek majd neked ha megkéred őket.:)
2013. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!