Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet divatos gumicsizmát...

Hol lehet divatos gumicsizmát venni Budapesten?

Figyelt kérdés
2007. okt. 3. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
gumicsizma ami divat?? olyan nincs:D!
2007. okt. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
61%

ahol divatos vasvillát...:D

ugye nem mondod komolyan, hogy trendi a gumicsizma?! szentsz@r!

2007. okt. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
51%
Gumicsizmát? :DDD a mzg-boltban:D de szerintem az annyira nem divatos max ha szüretelni akarsz..de arról már lekéstél ebben az évben:DDDDD
2007. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
én a helyedbe nem vennék a gumicsizma igenis gáz
2007. okt. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
a Humanicban pl. asszem lehet, ilyen virágosat láttam ott, ha jól emlékszem. ha neked tetszik ott tudsz venni :) többiekkel meg ne törödj, más felfogás..
2007. okt. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
81%
A c&a-ban tuti van.Nekem is van rozsaszin és hosszanti szines csikos,igaz én a német c&aból kaptam.Nagyon kényelmes.
2007. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
A Parasztfashion 2000-ben!
2007. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
A kétkedőknek üzenem,hogy van divatgumicsizma,bár itthon még nem elterjedt.De például Norvégiában minden 2.nő ilyenben jár,még a cicababák is.Szóval nem annyira paraszt dolog ez.Engem is érdekelne amugy,hogy hol lehet ilyet kapni,mert a barátnőm is akar egyet magának.
2008. okt. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

SZIASZTOK!

MIELŐTT LÁZAS KERESGÉLÉSBE KEZDENÉTEK, NÁLUNK LEHET VENNI MINDENFÉLE GUMICSIZMÁT!!!

MEGTALÁLTOK AZ IWIW KLUBOK KÖZÖTT ("GUMICSIZMA RAJONGÓK"), A VATERÁN ILLETVE TESZVESZEN "balage001" FELHASZNÁLÓNÉVVEL!!

ANGLIÁBÓL HOZZUK BE EZEKET A GYÖNYÖRŰ GUMICSIZMÁKAT, ÍGY SZINTE MINDEN SZÍN, MINTA ÉS MÉRET RENDELHETŐ!!!!!!

2008. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

látszik, hogy nem laktok vidéken, főleg nem árvíz sújtotta területen!


szerencsére nálunk nincs árvíz, de "kerti tó" az van, és az utcában sem tudok elmenni úgy, hogy ne kellene átgázolnom egy-két "balatonon".

ma reggel mire beértem a munkahelyemre térdig vizes lettem, a cipőm és a zoknim is totál vizes lett, szóval én is gumicsizmát akarok!!!! és ha már, akkor legyen szép is! igen! :)

2010. jún. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!