Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig bírja a Tisza cipő,...

Meddig bírja a Tisza cipő, strapabíró?

Figyelt kérdés

Úgy értem utcai cipőnek használnám.

Elegem van már az 1-2 ezer Ft.-os kínai cipőkből, amiket évek óta veszek és 3 hónap után tönkremennek - már egy Tisza-cipő árát simán elköltöttem rájuk az elmúlt években... Inkább vennék valami márkás cipőt (pl. Tiszát, az mindig is tetszett), az talán jobban bírja. Megéri Tiszát vennem, vagy vegyek Adidas Superstar-t (még ez a másik márka, amin gondolkodom)?


2013. okt. 21. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktuális e még a kérdés, de az Adidas Superstarral nem nyúlhatsz mellé! Örök klasszikus, strapabíró, nem megy ki a divatból és minőségéhez képest az ára sem sok!


A Tisza cipő ugyan ez főleg szerintem a "Tradíció" nevű cipőfajtáik! Letisztult, szép, minőségi és kb egy árban van a Superstarral.


Bármelyiket választod nem nyúlsz mellé!

2017. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!