Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúkat leginkább milyen...

A fiúkat leginkább milyen fehérnemű (stílus/szín, stb) hozza lázba?

Figyelt kérdés
2008. júl. 5. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
nem az a lényeg. (szóval semelyik)
2008. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szinte mindenféle típusú és színű fehérnemű, ami nem divatjamúlt, lázba hoz, ha a megfelelő nő veszi fel. Mondjuk nekem ezek tetszenek a legjobban: [link]
2008. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
szerintem a srácok ha lázba jönnek, biztos nem a fehérnemű láttán, hanem attól "amit takar":P
2008. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Igazat adok az előttem szólóknak, valóban fontosabb az "ajándék", mint a "csomagolás"... DE a kérdés az volt, hogy ha már csomagolunk, mibe. Nos, szerintem nem lehet mellélőni semmivel, ami fekete és csipkés.

Ezen belül aztán érdemes válogatni, lényeg, hogy Neked jól álljon és jól érezd magad benne! Ha vékony vagy, jó választás lehet egy aprócska tanga, ha picit teltebb, inkább a csipkés franciabugyira szavaznék, ami kiemeli a nőies vonásokat.

Vagy vehetsz egy szexi, rövid selyemhálóinget is, a pasiknak az is nagyon bejön!

Ja és fontos a helyes méret: elég hervasztó, ha itt-ott kibuggyan a felesleg. Inkább egy számmal nagyobbat válasszunk, a címke úgysem érdekel senkit.

2008. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Fekete vagy piros tuti vaditó, de mindenképpen jól álljon rajtad!!!
2008. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Engem kifejezetten a finom diszkrét, de szexis fehérnemű hoz lázba! Abból is a fehér. :D Nagyon tetszik a Kedvesemen!
2008. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
85%
Az én pasijaimnak mindig a sportos, színes, fiatalos fehérneműk tetszettek, meg a babydoll-félék! A csipkét utálták, szerintük csak a lányok hiszik azt, hogy a fiúk azt szeretik. Vagy esetleg bejönnek még a nagyon szexis, fülledt erotikás fekete (kicsit dominás) cuccok.
2008. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
85%

komoly, hogy erre a kérdésre leginkbb csajok válaszoltak... nos az első válasszal abszolút nem értek egyet...

a franciabugyiból a fekete, tud nagyon felizgatni... vagy a fekete cérnavékony tanga

2008. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
nekem a fekete és a bordo jön be de nem a nagymama fazon, legyen inkább szexi, de ne tul kurvás.
2008. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
végülis téneg csak álljon jól fekete vagy vöröses, valami csipkés átllászós szexi..aztán úgyise lex rajtad sokáig x)
2008. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!