Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék kabátot varratni,...

Szeretnék kabátot varratni, de nem szövetet. A métárárú boltokban csak egy féle anyag van. Nagyon öreges lenne?

Figyelt kérdés
Ha nem tudjátok elképzelni, hozok egy 10 centis darabot, és lefényképezem, de addig is annyit róla, hogy maga az anyag vízlepergetős, sötét lila, hímzett és itt ott vannak rajta kis strasszkövek. Nagyon tetszik a színe, és még a hímzéssel se lenne gond, de a kövecskék nekem túl zsúfoltá tetszik. Eltudnátok képzelni ebből az anyagból egy karcsúsított combközépig érő kabátot? Vagy a mintája nagyon öreges?
2009. nov. 10. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak ezt az anyagot alkalmikabátnak tudom elképzelni,utcai viseletre nem.
2009. nov. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát én sem tudom elképzelni... Próbálj nézni műszörmét, aminek a szálai rövidek, én is ilyenből varrattam kabátot, elég jó választék van belőle. Arra viszont készülj fel, hogy nem lesz olcsóbb, mint ha megvennéd készen, sőt!

Ez én vagyok és a kabátom:

[link]

2009. nov. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!