Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik Mo-n kapható divat...

Létezik Mo-n kapható divat márka, ami tényleg jó minőségű? Ha igen melyek ezek?

Figyelt kérdés
Olyan minőségű ruhaneműt keresek, ami tartós és jó minőségű. A pulcsik kevésbé bolyhosodnak, nem nyúlnak.
2013. okt. 10. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat, nem tudom, hogy mennyire szamit az ar, de a magatol ertetodo luxusholmikat kihagyva, szerintem nagyon jo minosegu a jackpot/cottonfield, a gant, a levis, a zaraban a woman reszleg darabjai. De alacsonyabb arfekvesben is lehet talalni nagyon jo minosegu, csinos holnikat, csak meg kell nezni az anyagosszetetelt, es ismerni kell, hogy melyikre kb mi jellemzo, aztan nyugodtan lehet valogatni mashol is :)
2013. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És meg tudod mondani nekem hogy mire figyeljek anyagösszetétel tekintetében?
2013. okt. 10. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Enzo, Heavy Tools
2013. okt. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja azt hittem magyar márkát keresel, de látom nem
2013. okt. 11. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
c&a-ban vannak a biopamut ruhák, na azok nagyon jó minőségűek, de csakis a zöld címkés biopamut
2013. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok :)


Hat en mimdig egy adott ruhatipushoz kotom az osszetetelt.

Peldaul nekem az ing tiszta pamutbol vagy selyembol a legjobb, legelegansabb. Ferfiaknal a lenvaszonbol keszult ing is nagyon szep, lezser. Ugyanezt az elvet kovetem a bluzoknal.


A nadragoknal szeretem ha van benne muszal, hogy sztreccs legyen, mert lany vagyok, vekonyak a labaim, es azt is eszrevettem, hogy ami teljesen pamut, egy ido utan trottyos, es log a fenekemen.


Pulcsinal az is szamit, mit bir a borod. Peldaul az angora gyapju nahy klasszikus, de sokak nem szeretik, hogy szoros, es viszketnek is tole. Szoval kotott arubol is jo a vegyes osszetetel, es az hogy melyik, neked kell ki tapasztalnod. En csak telen hordok kotottet, egyebkent van egy olyan pulcsim, ami voros, es kasmir+selyem osszetetelu, es imadom, aminnyira jo belebujni, de nyilvan nem volt olcso, learazva vettrm a Mangoban, es igy is 10est fizettem.


Kabatnal is jobban melegit, amiben vam gyapju, viszont ezek sokszor jobban bolyhosodnak.


De aztt mondom amugy, hogy tenyleg eleinte inkabb buj bele mindenbe.

Es olvasd el a cimket, mert azon biztosan rajta van, hogy silk, cotton, poliester, stb

2013. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!