Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az UGG csizma még idén is...

Az UGG csizma még idén is divat? Olyan válaszok, hogy undorító, sose volt divat stb. nem érdekelnek!

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem már tavaly sem igazán az.
2013. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*volt
2013. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is van 2 UGG-om, tavaly vettem mindegyiket, én imádom, és alig várom, hogy ismét felvegyem! Egyébként, ha megnézed, akkor az UGG mindig divat volt mióta létezik, és szerintem az is marad. Hollywoodi sztárok is ezt hordják, hiszen meleg és kényelmes! Persze az eredeti UGG-ról beszélek, nem a deichmanos meg a nem tudom milyen gagyikról, amit akkor is hordanak a lányok, mikor már széttaposták, koszos és csámpás az egész! :) Szóval IGEN, az UGG divat lesz idén is, és jövőre is! :) Ha most tervezel venni, akkor ajánlom a Heaven Store-t. Itt nagy a választék, és 100% eredetit kapsz! :)

[link]

2013. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!