Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek tetszenek a nagy...

Nektek tetszenek a nagy pakolós, "szatyor" táskák? Van valahol valami átmenet?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon csúnyák. De az a helyzet, hogy nem találok sehol olyat amibe ha elmegyek reggel 7kor és 11ig nem érek haza, beleférnék. Lehet valahol olyat kapni aminek vastagabb a pántja, nem szatyor formájú,fekete és max. 6e forint? Bershka,Stradi, New yorker, c&a meg az ilyesmikben már voltam...nem sok időm van nézelődni.
2013. szept. 30. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én piacokra szoktam eljárni. :) 4000 Ft-ért egy hatalmas, nem szatyor kinézetű, szegecses, fekete bőr táskát vettem. Ha páromnál alszom akkor is elfér benne mindenem. :)
2013. szept. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
8 ezerért a deichmannba láttam egy nagyon frankót. 5th aveneu márkájú és táska kinézetű de nagy. De sajnos nekem már túl nagy, így egy kisebb 5th aveneut fogok megvenni 6ért.
2013. szept. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!