Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú télikabátot...

Milyen márkájú télikabátot vegyek, ami tényleg minőségi?

Figyelt kérdés

Régen vettem a Zara-ban egy szövetkabátot, de nagy csalódás volt... Kiszöszösödött nagyon csúnyán, nem ezt vártam volna 18 ezerért. Az is lehet, hogy csak én fogtam ki, de a lényeg, hogy Ti milyen márkát tudnátok ajánlani, ami tényleg jó és nem csak "divatmárka"?!


Olyan télikabátot keresnék, ami meleg, de azért ne úgy nézzek ki benne, mint egy bálna. Illetve nem akarok túl hosszút sem.

Mi a véleményetek/tapasztalatok a stradivariusról,Bershka-ról illetve a Pull&Bear-ről?


Amúgy Debrecenben a Fórumban régen volt Esprit, nem? :O Vagy csak én emlékszem rosszul?


Válaszokat előre is köszi. :)



2013. szept. 29. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Stradivarius-os szövetkabátom, két szezont már kibírt, idén is hordani fogom, mert nagyon tetszik. 20 ezerről volt leárazva 14 ezerre, bár picit a karjánál már szöszösödött.
2013. szept. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MARCONA. Könnyű, meleg, jó minőség.
2015. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!