Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S.! Honnan tudnék...

S. O. S.! Honnan tudnék olcsón szerezni rocky táncszoknyát piros alapon fehér pöttyökkel?

Figyelt kérdés
Sürgősen szükségem lenne egy ilyen szoknyára, mert osztálytáncra kellene szalagavatón, de nagy összeget nem szeretnék rá áldozni, mert úgy sem venném fel többször. Az időpont egyre közeleg, és sehol sem sikerült találnom ilyen SZOKNYÁT. Tudna valaki pontos helyet mondani? (üzletre gondolok) FONTOS ÉS SÜRGŐS LENNE!!!
2009. nov. 7. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A többi lány honnan szerzi?

Szerintem vegyél anyagot valami méteráru boltban, és varrasd meg. Az sem lenne drága. Vagy nagyon alaposan nézz körül minden környékbeli turkálóban!

2009. nov. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A végén varrattam, de azért gusztustalannak tartom, h maga az anyag többe került, mint egy boltban vett, zsírúj szoknya. Plusz a varratás... Végül csak nem úsztam meg reális áron, de hát Istenem, egyszer élünk. A tuributikokról meg a többiről csak annyit, hogy hiába jön vissza a pöttyös a divatba, semmi használhatót nem árulnak......
2010. jan. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!