Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák számítanak ma...

Milyen ruhák számítanak ma menőnek?

Figyelt kérdés

Most lett egy kis pénzem és gondoltam hogy felfrissítem a ruhatáram. Viszont nem nagyon tudom a mai divatot. Esetleg bírnátok pár képet küldeni a korosztályom által divatosnak tartott cuccokról? Olyat úgy se fogok venni ami nem tetszik csak mert ez a divat, és 10ezreket sem fogok kiadni egy pólóra, de kiváncsi vagyok hogy most mi a menő.

15/F


2013. szept. 24. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél ami tetszik, de könyörgöm, ne vedd fel te is a páwa stílust! Nem bírom hogy már 10-ből 8 fiúnak fel van nyírva a haja, színes csőnadrágot hord V-nyakú pólóval és keresztet a nyakában, már így is bőven több van belőlük mint kéne! Ha tényleg változtatni akarsz a stílusodon menj el inkább a brit zenészek irányába, sima, KÉK csőfarmer, converse, bőrdzseki, pilóta fazonú szemüveg :)
2013. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem a páwa stílus (inkább maskara) IDIÓTÁN néz ki. Egyszerűen szánalmasak, szóval az szóba se jöhet. A tippet köszi, de sajnos az sem az én stílusom.
2013. szept. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!