Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancshoz milyen...

Dr. Martens bakancshoz milyen ápoló szer való?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem egy dr martens bakancsot

[link]

szeretnék tanácsot kérni hogy milyen szerrel ápoljam?

Ajánlottak hozzá protectort

[link]

csak nincs hozzá leirás. nemtudom hogyan kell használni. esetleg jó hozzá egyáltalán?

köszönöm az épitő jellegü hozzászólásokat!



2013. szept. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Jéézusom, agyat nem lehet ott venni? Mondd egy csak viccből írtad.

Ha azt adták hozzá, akkor biztos jó rá. Kend rá és kész, de persze ne a sárra kend.

2013. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi hogy ilyen kedves vagy ! :D

Nem hozzá adták, csak vettetem. de nincs rajta magyar utasitás hogy hogyan kell használni. gondoltam hogy megkell tisztitani. csak elég ráfújni vagy bele is kell dörzsölni. igazábol erre voltam kiváncsi.

2013. szept. 23. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak fújni, nincs dörzsi.

Bocsi...

2013. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ne mveled van a baj, ránézésre én se mondom meg, pedig két pár Martensem is van :) Én nem használok rá semmi ilyesmit, de kéne, biztos jót tenne nekik. Szerintem ha bizonytalan vagy nyugodtan hívd fel őket (feltéve ha Londonportban vetted) vagy írj nekik, és szívesen elmagyarázzák :)
2013. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó választás nekem is Martens van, ilyen ápolót még nem használtam, sima Martens boxot használtam azzal átkentem a bakancsot felesleget pedig letöröltem.
2013. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!