Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a csizma?...

Hogy tetszik ez a csizma? Mikortól lehet hordani?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 22. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :D és amúgy szerintem ezt Ősztől Tavaszig lehet hordani :D (mondjuk azért a legnagyobb hidegekben nem épp a legpraktikusabb :D)
2013. szept. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hordani lehet ja,de szerintem kifejezetten ronda,nekem sosem jöttek be az ilyen hosszított orrú cipők
2013. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jó qurvás, az utcasarokra ajánlanám
2013. szept. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"boszorkánycsizma"-mivel ősz van, már lehet hordani esős, hidegebb napokon szerintem.

nem az én stílusom, de nem is tetszik.

2013. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ez kifejezetten nem nagyon tetszik, viszont csizmát már most is hordok. Ma is az van rajtam. :)

Persze nem téli, bundás, hanem őszi-tavaszi csizma.

Szerintem lehet már hordani.

2013. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Mikortól lehet hordani? Szerintem még jó idő van ehhez, talán novembertől.

2013. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Konkrétan ez nem tetszik. A szabása sem, meg a sarka sem, mert vékony és instabil. Most szerintem még meleg, mert a lábszárat végig beborítja és ha pl egész nap órán ülsz, akkor belesülsz. A legnagyobb mínuszokra megint nem való, mert a talpa szinte semmi, és teljesen lefagy benne az ember lába; a sarka miatt meg csak bukdácsolni, meg szerencsétlenkedni lehet benne amikor frissen leesik vagy 15 cm hó, és napokig nincsenek letakarítva a járdák.

Szépnek szép, ha neked tetszik, de az ilyet csak divatcsizmának hordom. Van mellette egy csini bakancsom is.

2013. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
cigánybálra tökéletes
2013. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2013. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!