Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen Adidas Origina...

Hol lehet ilyen Adidas Originals pulóvert venni? (lent)

Figyelt kérdés

Kerestem már a neten mindenhol, de sehol sem találtam csak ilyen lila meg libafos színen :D Ha tudtok boltot vagy weboldalt ahonnan rendelni lehet légszíves írjátok le!:)

Kép: [link]



2013. szept. 20. 18:06
 1/4 anonim válasza:
Sikerült találni? Én is ilyet keresek. Találtam 15ért és 19ért..de ennyit nem adok ki érte:D
2013. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok.

[link]

2013. dec. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Millenium Falcon válasza:
Találtatok már normális áron valahol? Mert én is ilyen pulcsit szeretnék, de én is csak ezt a méregdrága otto.hu-sat találtam. Meg Ebay.. de az más tészta..
2014. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szintén elsõ vagyok. Múlt hónapban origi adidas boltban nézelõdtem..de ott kerek 20as volt. Sajnos még mindig semmi. Ha találsz valamit kérlek írj. Amùgy tervezem hogy valamikor kinézek a biatorbágyi outletbe
2014. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!