Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen minőségűek, a 5th...

Milyen minőségűek, a 5th avenue cuccok (cipők és táskák)?

Figyelt kérdés
Konkrétan ez a márka érdekelne a deichmanból.

2013. szept. 17. 17:11
 1/6 anonim válasza:
Egy fokkal jobb, mint a Graceland, viszont a minőségük szerintem nem a legjobb. Én a helyedben inkább a CCC-ben vennék Lasocki-t. Egy picit drágább, de azok masszívak. Táskát is jobb a CCC-ben venni szerintem.
2013. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De azok nem tetszenek. :( Sajnos, mert én is ott akartam venni, de semmi nem tetszett.
2013. szept. 17. 18:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Most néztem a katalógust, én nem tudok 15-20 ezer forintot egy csizmáért fizetni, 13-15 ezret pedig egy fél cipőért. Lehet, hogy bőr és jó, de nekem most nincs ennyi pénzem. 15-ből kellene kihozni a táskát és a cipőt együtt, nem külön külön. De az sem baj, ha maradna belőle.
2013. szept. 17. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó minőségűek a cipők. Egy bokacipőm 5 éves és meg sem látszik rajta,hogy használtam, a csizmám 3 éves és majdnem újnak tűnik,csak egy kicsit kopott a sarka. Édesanyám bokacipője meg 6 éves lesz, annak sincs baja, pedig nagyon sokat hordja. A táskák közül a legtöbb viszont műbőr, azok alig jobbak,mint amik a kínaiban kaphatóak, van viszont egy-két bőrből készült darab is,azok szintén strapabíróak.
2013. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nézegettem bőrtáskákat van egy Monarchy ami nagyon tetszik 20 ezer forint. Sajnos erre nincs keretem.

Kínaiban és bőrdíszművesnél is 4-6 ezer forint egy közepes méretű műbőr táska. A deichmannban is annyi. Akkor végül is mindegy hol veszem meg. Nem?

2013. szept. 17. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5th Avenue csizmám. Eddig egy szezont hordtam (felváltva egy másik csizmámmal, mert ez magas sarkú), és jónak találom, nem volt vele baj.
2013. szept. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!