Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok viszonylag olcsón...

Hol tudok viszonylag olcsón -max 5-6 ezer- farmert venni?

Figyelt kérdés

Fazonra csőgatyára(esetleg répa..) gondolok - amit fel lehet venni csizmával.

Nincs valami kirívó alakom, de valahogy az istennek nem tudok magamnak találni. vagyis 2-3 boltban szoktam gatyátvenni, ott meg nem találtam.

kérlek segíts:D


2009. nov. 4. 19:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én bershkában vásárolok mert nagyonjól is néznek ki, jó a szabásuk vagy hogyírjam és ilyen 6000 körül vettem még csak.
2009. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát te még nem jártál egy Colosseum boltba???Aranybánya:DNem tudom Pesten hol van,de Halásztelki Tescoba van.Annyi féle répa gyaty mint állat...:DLegutóbb 1900-ért vettem egy szürke gyatyeszt.
2009. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
C und A (Őrs vezér tere)
2009. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Halásztelki Tesco??? Az inkább tököli, de mindegy :)

Ott amúgy inkább csak színes farmerek vannak. De aZ Auchanokban szokott lenni Família, Moment üzlet, Momentben a barátnőm nemrég vett 1600- ért sötétkék csőfarmert.


Ha Pesti vagy, akkor a Blahán ott van a Terranova Outlet, kincsesbánya, már 1000 Ft körül vannak csőfarmerek...


Ha plázabutik, akkor egyértelműen Pimkie. most van több farmer félárra leárazva éb is a héten vettem 2-t, igaz, nem szokványosakat, de vannak csőfarmerek ott is, telkes áron is 4500- 8000 Ft között.

2009. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja tényleg tököli bocsika:D
2009. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
:D jól van na nincs harag, csak Tököli vagyok és végre itt is nyílt valami áruház, bár tény, hogy Halásztelek felől van a bejárat :D
2009. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én meg nem is arra lakom,csak s rokonom szigethalmi,szóval nekem Tököl,vagy Halásztelek egyre megy:D
2009. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!