Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen magasszárú cipőt...

Milyen magasszárú cipőt javasoltok?

Figyelt kérdés
A bokaszalagommal többször volt már gond, kicsit meg is van nyúlva. AZ orvos azt javasolta, hogy magasszárú (jóval boka fölé érő) cipőt hordjak. Milyen cipőt javasolnátok, ami jól tartja a lábat, és ki is néz valahogy? 18/F
2013. szept. 13. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

bakancs.


Én pl. télre a nyári túrabakancsom hordom. Hihetetlen módon a téli cipőimmel szemben amiknek tartani kéne kinn a vizet és jól szigetelni, hogy ne fázzon a lábam, ezt képtelenek teljesíteni. De a nyári túrabakancsom olyan frankón tartja a hőt a minimális bélésével és eleve vízállóan vettem, hogy télre nagyon jól szuperál.


Azért vettem anno én is, mert fáj bokám terepen, de nem akartam lemondani a kirándulás öröméről. Így szereztem be a túrabakancsomat és tök véletlenül jöttem rá, hogy télre a 10/10-es lábbeli.

2013. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég sok gyártó csinál magas(abb) szárú darabokat is xD 1-2 példa: Adidas EXT/Forum Mid & Hi, DC Spartan, Etnies RVM/Number Mid, Globe Superfly, Nike Air Force Mid & Hi/Mogan Mid/Dunk/Backboard, Osiris NYC 83, Supra Skytop/TK Society. Na meg ott van ezerféle bakancs is...
2013. szept. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. szept. 16. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!