Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz lenne ha kb 2...

Szerintetek gáz lenne ha kb 2 hetente egyszer ing+nyakkendő kombóba mennék iskolába?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és szeretem a nyakkendő+ing párosítás.Nem néznének hülyének amiért abba megyek suliba néha-néha?
2013. szept. 8. 16:49
 1/10 anonim válasza:
Én biztosan nem néznélek hülyének. Menj egyszer úgy, egy próbát megér. Különben nem a mások véleménye számít, hanem az, hogy kényelmesen és jól érezd magad abban a ruhában.
2013. szept. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha ki akarsz tűnni, vállald a következményeit is, például, hogy hülyének néznek. Én mondjuk nem néznélek annak, nekem is tetszik az elegánsabb stílus. De ne az nyomjon a latba, hogy mások gáznak tartják-e, hanem, hogy te annak tartod-e. Akkor vedd fel, ha jól érzed magad benne és élvezed, hogy viseled.
2013. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És ha nyakkendőt nem vennél, hanem csak inget+zakót?

[link]

2013. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az is jó.:) Kitalálom még hogy lesz,nekem bejön az ilyen kicsit elegánsabb szerelés :D
2013. szept. 8. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Mutatsz valami képet,hogy milyenre gondolsz?:)
2013. szept. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Küldtem :)
2013. szept. 8. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy bazári majomnak néznének. Mostanában látok kamasz fiúkat, utcai öltözetként ingbe meg csokornyakkendőbe, ne róluk tényleg már csak a színes paróka meg a krumpliorr hiányzik...
2013. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet! Sőt, akár járhatsz benne minden nap, ha te ezt az öltözködést szereted! Lehet váltogatni, simán ing, ing+nyakkendő, ing+zakó, póló+zakó... Ha én pasi lennék, csak elegáns ruhákban járnék! :)

Én biztos nem nem néznélek hülyének, sőt...

2013. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. 17 vagyok és én szinte mindig abban járok suliba. :) Eleinte kicsit megnéztek, hogy mi ez, meg hogy van ez, de később hozzászoktak, hogy ez a stílusom és egyre többen kezdtek el így járni a suliba. :) Ha jól érzed magad az ing-nyakkendő párosításban, akkor ne szégyelld, meg ha szereted is viselni, akkor nyugodtan járj abban. :) Meg szerintem a csajoknak is jobban bejönnek az elegánsabb srácok, mint a sima utcai viseletben járóak. :) Jópáran mondták már, hogy milyen cuki az ingem meg a nyakkendőm, meg hogy én is jól nézek ki. Szóval a pozitív megerősítés is fontos. :) Nyugi, nem fognak hülyének nézni. :)
2013. szept. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" Eleinte kicsit megnéztek, hogy mi ez, meg hogy van ez, de később hozzászoktak, hogy ez a stílusom és egyre többen kezdtek el így járni a suliba. :)"


Egy bolond százat csinál szindróma.


"Ha jól érzed magad az ing-nyakkendő párosításban, akkor ne szégyelld, meg ha szereted is viselni, akkor nyugodtan járj abban. :) "


Én nagyon szeretem az elegáns öltözködést, oda vagyok az öltönyökért, hosszú szövetkabátokért, de ugye minden viseletnek meg van a maga helye, úgy én sem fogok melegítő nadrágban elmenni színházba. Ahogy az iskolában sem fogok ingbe nyakkendőbe illegni, billegni, mert szerintem borzasztó sznob, bazári dolog.

2013. szept. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!