Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyeneket rendelni?

Hol lehet ilyeneket rendelni?

Figyelt kérdés

Ne írjátok ,hogy lehet venni mert külfödi vagyok.Linket kérek ,amit Szlovákiából is lehet rendelni :)

Akár milyen link lehet ,ahol lehet rendelni és Szlovákiába is szálítannak rendelést.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Nem kell ugyan olyannak lennie olyat is linkelettek ,ami hasonlít rá ,de nagyon szépen kérem ,aki tudja ,hogy hol lehet legalább az eggyik ilyesmi darabot RENDELNI az írja le előre is köszönöm! :)



2013. szept. 7. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hmm..ebből egy csomó mindent kerestem már én is:)

ÉS isten király vagy mert csak miattad írtam be a HUF-os zoknit ebay-re..magamtól egyszer nem jutott volna eszembe perdig már vagy egy éve szenvedek egy darabért..:)


[link]


[link]


[link]


[link]


Az első sapkát nem találom,de ezek is jók szerintem:)


[link]


[link]


Galaxy vans:


[link]


[link]


A cipőt se találom, de itt van pár "hasonló" ha a mintához és a márkához ragaszkodsz csak:D


[link]


ez jobb:


[link]

2013. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!