Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14-16 éves fiúk szerintetek...

14-16 éves fiúk szerintetek gáz, ha egy lány nem az érvényes újságban pl:takko, familia. Stb, lévő ruhákaat viseli hanem régebbieket?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 17:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szted a pasik tudják h melyik ruhád honnan való, szted a pasik ismerik a női ruhaboltokat??? hát baromira tévedsz. aztmondod neki mango, aztmondja azmi? jaaa...aza gyümölcs.

rohadtul nemérdeklik őket a női ruhaboltok, és rohadtul nemtudják megmondani h az a ruha ami éppen rajtad van az honnan van és melyik évjárat. egyáltalán gőzünk sincsen róla, de nemis érdekli őket. a lényeg h te jólnézzél ki bennük.

2009. nov. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1. a pasikat nem érdekli hogy miylen ruha an rajtad őt az összhatás érdekli ha jól áll neked és jól érzed magad akkor ez látszik is rajtad


2. te attól jobban éreznéd magad ha te is ugyan úgy néznél ki mint a többi csaj én mindig arra törekedttem ohgy egyedi legyek nem szoktam a divatot követni inkább egyedi vagyok azt veszem fel ami jól áll nekem és amiben jól érzem magam ezzel ki is tünök és nem feszengek a ruhámban ami hát nem mindenkinek áll jól a divat szerinti öltözködés, azokat a ruhákat modellekre tervezik és ha valaki nem magas és csinos nem biztos hogy jól áll neki.

Az egyéniséggemmel mindig nagy sikert érek el nem csak a pasik terén de mindenhol mert nem követem a többit mint egy birka és ezt sokan értékelik.


24/L

2009. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az osztálytársaidnak annyira üres az élete hogy kétnaponta ráérnek vásárolni, ez nem jó tulajdonság, és a fiúkat meg nem érdekli, azt hiszed valaha is ekzükbe vesznek egy ruhareklámújságot? Soha...
2009. nov. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van!

A ruháim jól álnak ,csak irigyelem az ő új ruháit.

2009. nov. 4. 20:33
 15/15 anonim ***** válasza:

'valahányszor új katalógus jön ki dobja ki a ruháját és rohanjon vásárolni??? ekkora ostobát'


igaz nem a divat a lényeg van akin még a divatos ruha is rosszul áll ez nem újság kérdése.


Amúgy a fiúk nem olvasnak ilyet legalábbis az átlagosak.

2013. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!