Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balerinacipő harisnyával?

Balerinacipő harisnyával?

Figyelt kérdés
Fekete vastagabb(nem átlátszó) harisnyával felvehetem a barna balerinacipőt? + szoknya
2013. szept. 2. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Csak próbáld fel előtte mennyire passzol össze az adott harisnya a cipővel, mert vannak anyagok amik nagyon elütnek egymástól.
2013. szept. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! :) éppen azon is vagyok. Egyedül a cipő harisnya párosban nem votam biztos.
2013. szept. 2. 22:12
 3/11 anonim ***** válasza:

Maga a balerinacipő a harisnyával sztem abszolút összeillik - sőt, nagyon helyes /lehet/ az összhatás a szoknyával, mindennel együtt.


Maximum abban látok aggályokat, hogy ezek a színek nem ütnek el nagyon egymástól? A többi ruhával-kiegészítővel összeillenek? Mert a barna olykor - sokszor - üti egymást a feketével, ha árnyalataiban jó is esetleg, összhatásban elég lehangoló tud lenni!

2013. szept. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A szürke nem illik hozzá sajnos most az én esetemben. De barna kiegészítőim vannak, tehát nyaklánc, karkötők, illetve barna bőrtáska (a cipő is bőrszerű)

Esetleg fekete buggyos nadrág és barna barna, bézs felső ami takarja a nadrágot?

2013. szept. 2. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem balerina cipő +a szoknya testszínű harisnyával mutatna jól de a te össze állításod sem rossz
2013. szept. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 winR ***** válasza:
És a szoknya milyen? (szín, tipus) 32/N
2013. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt a szoknyát fogom megvenni hozzá. :)


[link]

2013. szept. 3. 13:59
 8/11 winR ***** válasza:
Én is egy szép testszínű harisnyával venném fel, a fiúk meg fognak őrülni tőle :-)
2013. szept. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam testszínű harisnyákat hordani. vagy vastag harisnya, vagy semmi. :)
2013. szept. 4. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
annyiar béna ez a szoknya.30f
2013. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!