Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szégyen, ha...

Szerintetek szégyen, ha valaki second hand-ből öltözködik?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 21:46
1 2
 11/15 Tommio válasza:
Ez nem annak szégyen, aki onnan öltözködik, hanem azok politikusok szégyene, akik az országot irányítják. Egyébként sajnos van olyan, amit egy átlagkeresetű ember máshol nem is tudna megvenni (pl. gyapjúöltöny).
2013. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állandó problémát jelentenek a cipők, ugyanis egy évben kb öt pár cipőt kellett vennem régebben. Mivel, 46-os a lábam, ezért sok - sok keresgélésbe került, mire kiválasztottam 8- 10 ezer forintos cipők közül a nekem tetsző fazont is...

(Próbáltam nem a legolcsóbbat venni, mert törekedtem minőségibb árut venni, a drágára ugyanis nem volt pénzem.)


Aztán egyszer egy cipőket árusító secondhand boltba betértem érdeklődés gyanánt.,,

kb Két éve történt ez, ahol vettem is hirtelen felindulásból egy bőrből készült sportos fazonú cipőt keményen 300 ft -ért...

Nem voltak nagy terveim vele, de ehhez képest két éve nem sikerült elnyűnöm. Nyilván télen nem használtam, mert nem téli cipő, a talpa meg már kopik és be kell újítanom, de az őszt még bőven kifogja bírni.


Tehát, hogy szégyenkeznem kellene -e emiatt, nem igazán érdekel... Téli cipőt hasonló módon oldottam meg és érdekes módon megúsztam száraz lábbal a leglatyakosabb időszakokat is.

Ha találnék elérhető áron minőségi, ÚJ termékeket, amibe nem büdösödik bele a lábam sem (cipők esetében), akkor megvenném azt... De, amíg nincs, addig eszem ágába sincs azzal foglalkozni, hogy szégyen-e ilyen boltokban vásárolni, ahol akár márkás termékeket kapok szinte fillérekért.

2013. szept. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem szégyen, sőt én a másik oldal vagyok, egyenesen büszke vagyok rá, hogy olyan ruháim vannak, amilyenek senkinek nincsenek a közelben.


Sokan úgy gondolják, hogy azért ciki az ilyesmi, mert ezek a ruhák mások levetett ruhái. De azt szögezzük le, hogy általában jó állapotú ruhákról van szó, ami csúnya, vagy rossz minőségű, azt úgysem hozza el az ember, nem beszélve arról, hogy márkás ruhákat lehet így kapni az eredeti árának a töredékéért.

Én amúgy sosem a márkákat néztem, és ezeknél a ruháknál sem az számít, de így vannak márkás ruháim is.


Egyébként elég sok ruhám van, aminek szerintem a 90 %-a turis ruhákból származik, ennek ellenére viszont elég sokszor mondják nekem, hogy milyen csinos és egyedi vagyok. 28/N

2013. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem.


-


Egyébként vannak kifejezetten "menő" second-handek is, pl én szeretnék eljutni a Nemruciba valamikor. Kétméteres férfiemberként nem biztos, hogy van rám ruha, de reménykedni szabad.

2013. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Nagyfater válasza:
Mit gondolsz, egyes menő butikok honnan szerzik be a cuccaikat?....
2013. szept. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!