Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőr táska iskolai cuccoknak?...

Bőr táska iskolai cuccoknak? Lehet baja a bőrnek, az könyvek súlya miatt?

Figyelt kérdés
Találtam egy nagyon jó táskát, de full bőr.

2013. szept. 1. 12:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sőtt PU leather. De jó minőségű műbőr. Akkor?
2013. szept. 1. 12:53
 2/15 anonim válasza:

A bőr az elég strapabíró, annak elvileg nem baj, hogy nehezeket cipelsz benne.


De én azért nem választanám, mert a bőr miatt eleve van súlya a táskának. Hát még ha bele is pakolsz. Lehet, hogy nagyon nehéz lesz. Nekem van egy nagy hasított bőr táskám, de nem bírom hordani, mert alig teszek bele valamit, és elviselhetetlenül nehéz! Megfájdul tőle a hátam. Ez egy oldaltáska.

És a tiéd?

2013. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt most találtam. Két funkciós. [link] De attól félek ráadásul, hogy ahogy olvasom, hogy ez kínai és az ázsiai méretek kisebbek, mint európai és amerikai méretek. És attól félek kicsi is lesz. Szerinted? Írtam, hogy ráadásul műbőr.
2013. szept. 1. 12:59
 4/15 anonim válasza:

Ja, műbőr? Szerintem az hamar elvásódik (tönkremegy).

Vannak olyan szövetek, amik szintén műanyagból vannak, azok tartósak szerintem, és nem akarnak bőrnek látszani.

2013. szept. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Megnéztem. Hát szerintem előszôr az a vékony szíjja fog elszakadni.
2013. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Bocs: szíja egy j-vel
2013. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmi baj DD . Hát igen amiatt én is aggódtam. Csak olyan jól nézett ki. de ha belegondolok, hogy néha 15 kilós a táskám nem igazán merném megpakolni. :/
2013. szept. 1. 13:08
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez a másik? [link]
2013. szept. 1. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:
Van egy hátizsák amit szeretnék az is műbőr. Koreába egy csomó idolnak van (mert ugye ott terjedt el a táska) de még JB-nek meg Chris Brownnak is olyana van..hátizsák és szinte mindig az van rajtuk szóval biztos jó :D (mármint, hogy műbőr)
2013. szept. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megmutatod? :)
2013. szept. 1. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!