Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vennétek fel?

Ti mit vennétek fel?

Figyelt kérdés

Holnap délután találkozóm lesz egy pasival,mit vegyek fel?

Szandálban fázik a lábam?Este jövök haza.Hosszú nadrágot?Dzseki kell,ugye?Szintén az este miatt.



2013. aug. 29. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs nagy meleg, szóval úgy öltözz.

Én szoknyát vennék harisnyával, magassarkú bokacsizmával. Felülre is kell valami hosszú, legalább egy kardigán.

2013. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legging/csőfarmer, kényelmes és elegáns buggyos felső, egy lezser pulóver és saru. Ehhez a szetthez még egy apró fülbevalót, olyan kis gyöngyöt.
2013. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A balerina cipőben is fázna a lábam?Bokacsizma szerintem meleg lenne,annyira rossz idő nincs.Most is süt a nap.A harisnya az nem jó,több okból sem.
2013. aug. 29. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem nem fázott tegnap este se a lábam szandálban. szerintem a lényeg, hogy egyszerű és visszafogott legyél. és igen, dzsekit mindenképpen vegyél meg hosszúnadrágot, ha már harisnya kizárva. (mondjuk én nem vagyok fázós)
2013. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Cipő: Tornacipő, vékony, vagy balerina cipő, nem fogsz kifagyni, de inkább vékonyabb tornacipő.

Nadrág/szoknya: Én nadrágot vennék, valami csini, szűk, feszes gatyót. A színes nadrágok még mindig menők, vagy szűk farmer, lehet szaggatott is, az úgy még csinibb. Szoknya nem! Főleg nem tornacipőhöz, és abban fáznál. Légy lazább.

Felső: Egy trikó felső, és rá egy hosszúújjú vékonyabb, vagy vastagab, ahogy tetszik, pulcsi, boleró. Az úgy nagyon király. De ha lehet egyszinű legyen, vagy ne legyen a minta nagyon színes! Vagy farmerkabát, d a vékonyabb fajta

Haj: Ha hosszú hajad van, de kevésbé formásabb akkor lófarok, de ha nincs túl hosszú, és szép formás, akkor legyen kiengedve.

Smink: Ne legyen túl erős, csak valami kedves, bájos, és lágy színek: Barna, krémszín pl. szempillaspirál szemcerka mehet. És szájfényt használj ne rúzst! ( kicsit több tippet is adtam, remélem nem baj :)

2013. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!