Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakancs tényleg olyan...

Steel bakancs tényleg olyan rossz minőségű? Mondták már pár páran, de konkrétan hogy mi a baj vele azt nem. Tudnátok írni tapasztalatot erről a bakancsról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
3pár ilyen márkájú bakancsom van, egyikkel sem volt soha semmi gondom. az elsőt már eleve használtan vettem, így az már van vagy 6-7éves és semmi baja nincs.
2013. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is Steel-em van és eddig jól birja kb 1 éves
2013. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokan azt mondták/mondják, hogy a talpa kopott/kopik viszonylag erősen, és a varrások mentén kezdett/kezd szétesni - de gondolom ők elég sokat is hordták. Ugyanakkor azok is sokan vannak, akiknek semmi baja sincs vele. Én még nem tudok nyilatkozni, hogy melyik csoportba tartozom, mivel csak nem olyan rég vettem. Személyes véleményem szerint jól és elég masszívnak néz ki. Szóval majd kiderül :D
2013. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is hamar kopik a talpa, egyszerre vettünk szinte bakancsot az egyik barátnőmmel (2010 telén), ő Steelt, én Martenst, és az enyémen még vannak recék, az övé kb. szinte sima volt a télen, úgyhogy nagyon csúszott is neki, többször elesett benne. Kb. egyforma sokat hordtuk pedig.
2013. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 £aRA válasza:
Nekem semmi gondom vele. :) /Több mint fél éve van meg, és használtan vettem/
2013. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!