Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő tényleg hamisítvány?...

Ez a cipő tényleg hamisítvány? (kép)

Figyelt kérdés

Még tavasszal vettem, netről rendeltem, azt mondták amerikai. Most viszont egyre többen mondják, hogy "ugye tudom, hogy hamisítvány...?"

Miből látszik, hogy az? :S


[link]


2013. aug. 26. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
olyan képet nem tudnál küldeni amin egészben rajta van a cipő?
2013. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen ez hamisítvány. Elsőnek is a sarkán az All Star felirat nagyon igénytelenül van megcsinálva. Itt egy kép, hasonítsd össze és látni fogod a különbséget:


[link]


A második az oldalán a Converse logo, az eredetin ez kék-piros viszont a tied fekete fehér.


[link]


Ez a kettő is már nagyon kiszúrható, de tényleg jó lenne látni egy képet az egész cipőről. :)

2013. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"netről rendeltem, azt mondták amerikai."


Palimadár.

2013. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Palimadár vagyok, igen, de mindenki dicsérte az eladód, hogy hű de milyen jó. :)


Majd lefényképezem a cipőt egészben, de már elég jól eljártam. :/

2013. aug. 26. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, most így utólag, nem akartalak megbántani, de akik próbáljunk már kicsit körültekintőbbek lenni. Azért mert internet, még nem fogják a 20.000Ft-os cuccokat 4500Ft-ért osztogatni.
2013. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
10-et fizettem érte, de én vagyok a hülye. Mindenesetre vígan mászkáltam benne. :'D
2013. aug. 26. 21:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor még nagyobb hasznot húztak le rólad...
2013. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát, így jártam. Pedig sokan írtak kommentet, hogy meg vannak elégedve, meg örülnek, hogy ilyen "olcsón" hozzájutottak a cipőhöz, úgy hogy nem csak engem húztam be a csőbe, hát így jártam....
2013. aug. 26. 21:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Eltudnád küldeni a linket ahonnan rendelted? privibe is jöhet.
2013. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem találom!

Már a kérdés előtt is kerestem, mert onnan akartam linkelni képeket, de ha megtalálom elküldöm feltétlen.

2013. aug. 26. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!